بهینه سازی سایت - سئو

کارهای خوب و کارهای بد در طراحی و بهینه سازی سایت

کارهای خوب و کارهای بد در طراحی و بهینه سازی سایت اهمیت بسیار زیادی دارند، زیرا رتبه سایت شما را با رقبا مشخص می کند. رقبایی که مانند شما در جستجوی بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه و رنک در گوگل، الکزا و سایر موتورهای جستجوگر هستند.

کارهای خوب و کارهای بد در طراحی و بهینه سازی سایت

کارهای خوب و کارهای بد در طراحی و بهینه سازی سایت اهمیت بسیار زیادی دارند، زیرا رتبه سایت شما را با رقبا مشخص می کند. طراحی و بهینه سازی سایت کارهای خوب و کارهای بد در طراحی و بهینه سازی سایت
کارهای خوب و کارهای بد در طراحی و بهینه سازی سایت اهمیت بسیار زیادی دارند، زیرا رتبه سایت شما را با رقبا مشخص می کند.

پس بسیار مهم است در این وضعیت رقابتی بدانید که چه کارهائی را باید انجام دهید تا رتبه بهتر در نتایج گوگل داشته باشید و چه کارهائی را نباید انجام دهید تا رنک سایت شما به خطر نیفتد. زیرا نیک می دانیم از دست رفتن رتبه سایت یعنی از دست دادن بازدیدکننده هائی که با جستجوی کلمات کلیدی خودشان در واقع در جستجوی محصول یا سرویس مورد نیاز خود هستند.

در این نوشتار شما را با یک مقاله آموزشی آشنا می کنیم که راهنمای افزایش رتبه سایت و جلوگیری از کاهش رنک سایتتان را به شما آموزش می دهد.

محتوای جاسازی شده بلای جان رتبه سایت شما

این مقاله رایگان می باشد.

آیا در جستجوی بهترین روش افزایش رتبه سایت خود هستید؟ پیشنهاد می کنم سایت مزرعه تجارت الکترونیک را ببینید

برای افزایش رنک سایت خود در گوگل نیاز است تا با قوانین پایه ای آشنا شوید و در این مقاله یکی از قوانین پایه ای سئو برای شما آموزش داده شده است.

(frame, iframe, object, embed یا HTML5 video).

شما زمانیکه قصد دارید محتوایی از سایت دیگر را بصورت مستقیم در سایت خود نمایش دهید از کدهای جاسازی کننده استفاده می کند. مثلا برای نمایش یک ویدئو از سایت دیگر . وجود کدهای جاسازی شده در محتوای سایتتان باعث کاهش اعتبار و رتبه سایت می شود.

بهینه سازی سایت با پروژه سایت مپ دایرکتوری

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا