بهینه سازی سایت - سئو

طراحی وب سایت بدون سرویس سئو، انسان بدون روح

طراحی وب سایت بدون ، انسان بدون روح شاید در ابتدا اغراق آمیز باشد، اما وقتی که کار طراحی سایت شما تمام شد و هیچ سودی از وب سایت خود نکردید با این ادعا هم باور خواهید شد.

در گذشته شاید با تعریف چند کلمه کلیدی اصلی سایت به رتبه بالای گوگل می آمد، اما با توسعه هوش مصنوعی در روبوت های جستجوگر و توسعه الگوریتم های گوگل سئو یا همان بهینه سازی سایت دچار تحول بنیادین شد. گوگل قوانین و روش های پیچیده ای برای رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجوی گوگل اعمال کرد. سئوی سیاه و روش های تقلب در رتبه سایت قابل شناسائی شدند و سایتی که در رتبه گوگل از روش های تقلب در سئو استفاده می کرد از نتایج جستجوی گوگل حذف می شد.

طراحی وب سایت بدون سرویس سئو، انسان بدون روح

طراحی وب سایت بدون سئو، انسان بدون روح شاید در ابتدا اغراق آمیز باشد، اما وقتی که کار طراحی سایت شما تمام شد و هیچ سودی از وب سایت خود نکردید با این ادعا هم باور خواهید شد.  طراحی وب سایت طراحی وب سایت بدون سرویس سئو، انسان بدون روح
طراحی وب سایت بدون سئو، انسان بدون روح شاید در ابتدا اغراق آمیز باشد، اما وقتی که کار طراحی سایت شما تمام شد و هیچ سودی از وب سایت خود نکردید با این ادعا هم باور خواهید شد.و امروز برای اینکه سایت شما رتبه خوبی در نتایج گوگل داشته باشد باید بر اساس استانداردها و اصول گوگل طراحی و پیاده سازی شده باشد تا بتواند رنک خوبی داشته باشد و بازدیدکننده واقعی دریافت کنید. مهم ترین تاکید گوگل در رتبه دهی سایت ها این است که سایت شما باید برای بازدیدکننده هدف آماده سازی شده باشد نه برای خوشایند روبوت های رتبه دهنده گوگل.

وقتی سایت شما کاربرپسند باشد رتبه خود را خواهید داشت. اما سایت کاربرپسند چیست و چطور می توان یک وب سایت بر اساس اصول بهینه سازی سایت و استانداردهای سئو داشت؟

استفاده از کارشناس سئو که متخصص در این زمینه باشد یکی از مهم ترین گام های می باشد. باید توجه داشته باشدی که سرویس سئو جدای از طراحی وب سایت بوده و هر کدام هزینه جداگانه خود را دارد. اما هستند شرکت هائی که خدمات طراحی و بهینه سازی سایت را بطور همزمان انجام می دهند که این کار بهترین و اثربخش ترین نوع طراحی می باشد. زیرا سرویس سئو همزمان با ساختاربندی وب سایت و از پایه شروع می شود که بیشترین اثربخشی را روی افزایش رتبه سایت شما خواهد داشت.

چنانچه وب سایت ندارید و در جستجوی راه اندازی وب سایت هستید توجه به سرویس سئو را بسیار پیشنهاد می کنیم. همچنین قابلیت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن وب سایت یکی از نکته های مهم در طراحی و پیاده سازی وب سایت می باشد.

واکنش گرایی یعنی اینکه وب سایت شما قابلیت تطبیق خود با هر نوع نمایشگر از مانیتور کامپیوتر تا نمایشگر گوشی موبایل را داشته باشد.

آیا نیاز به طراحی وب سایت همراه با خدمات بهینه سازی سایت با قابلیت ریسپانسیو دارید؟

آیا می خواهید یک سایت آماده اختصاصی با مناسب ترین قیمت داشته باشید؟

پیشنهاد می کنیم سایت  www.EcomFarm.com را ببینید.

هزینه طراحی سایت و هزینه افزایش رتبه سایت و سئو در www.SkilTech.org طراحی وب سایت طراحی وب سایت بدون سرویس سئو، انسان بدون روح
هزینه طراحی سایت و هزینه افزایش رتبه سایت و سئو در www.EcomFarm.com

مهدی محمدی دهقانی

مدیر تبلیغات و بازاریابی

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا