بهینه سازی سایت - سئو

جستجوگر گوگل و نمونه ای کوچک از هوشمندی آن

جستجوگر گوگل و نمونه ای کوچک از هوشمندی آن که با جستجوگر بسیار دقیق خود این روزها بهترین ابزار برای بازدیدکنندگان و مدیران سایتها شده تا با رتبه بندی و رنک به سایتها واسطه تجاری بین فروشنده و مشتری باشد.

این روزها ایرانیان و البته سایر مردم دنیا از گوگل برای جستجوی نیازهای خود استفاده می کنند. زیرا نتایج جستجوی گوگل دقیق و محلی می باشد.

نمونه ای کوچک از هوشمندی گوگل

برای نمونه کافی است در موتور جستجوی گوگل به نشانی  www.Google.com کلمه لیگ برتر فوتبال ایران را به فارسی جستجو کنید. خواهید دید که نتیجه لیگ برتر فوتبال ایران به زبان انگلیسی نمایش داده می شود.

جستجوگر گوگل و نمونه ای کوچک از هوشمندی آن که با جستجوگر بسیار دقیق خود این روزها بهترین ابزار برای بازدیدکنندگان و مدیران سایتها شده تا با رتبه بندی و رنک به سایتها واسطه تجاری بین فروشنده و مشتری باشد.  جستجوگر گوگل جستجوگر گوگل و نمونه ای کوچک از هوشمندی آن
جستجوگر گوگل و نمونه ای کوچک از هوشمندی آن که با جستجوگر بسیار دقیق خود این روزها بهترین ابزار برای بازدیدکنندگان و مدیران سایتها شده تا با رتبه بندی و رنک به سایتها واسطه تجاری بین فروشنده و مشتری باشد.

همچنین یک برنامه منظم از نتایج بازی های هتفه های قبل لیگ برتر را به همراه زمان بازی تیم های در هفته های بعد را مشاهده می کنید.

گوگل با توسعه هوش مصنوعی در روبوت های جستجوگر خود و استفاده از الگوریتم های پیشرفته توسط بهترین نیروی های متخصص خود این روزها منبع بسیار مهمی برای جستجوکنندگان و البته شرکت های بزرگ شده است.

 

پس چنانچه شما به عنوان مدیر شرکت تجاری، سایت تجاری دارید که بازدیدکننده ندارد باید چاره کار را در سرویس یا همان خدمات بهینه سازی سایت ببینید.

جستجوگر گوگل این روزها بسیار مورد توجه شرکتها قرار گرفته تا بازدیدکننده واقعی از سایت گوگل داشته باشند. زیرا این روزها همه از جستجوگر گوگل برای جستجوی نیازهای خود استفاده می کنند و این جستجو با کلمات کلیدی انجام می شود. در نتیجه چنانچه شما با کلمات کلیدی مرتبط با سرویس و محصول خود در رتبه بالای جستجوگر گوگل باشید به این معنی است که افرادی که به محصول یا سرویس شما نیاز دارند شما را به آسانی پیدا خواهند کرد.

اگر شما در جستجوی افزایش بازدید و افزایش رتبه سایت تجاری و سایت شرکتی خود هستید پیشنهاد می کنم مقالات پایین را مطالعه بفرمایید:

 صفحه همه مقالات سئو

و چنانچه بطور کامل وب سایت ندارید و در جستجوی یک طراح حرفه ای وب سایت می گردید این مقاله و راهنما را بخوانید:

* من وب سایت ندارم و نیاز به طراحی وب سایت دارم

 

اهمیت تخصص طراح سایت و کارشناس سئو

با کلیک روی نویسنده این مقاله درباره تخصص و مدارک وی آشنا شوید!

 

مهدی محمدی دهقانی

مدیر پروژه سایت مپ دایرکتوری

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

 

 

پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا