موتور جستجوی گوگل هوشمندتر می شود.

آیا نگران از دست رفتن رتبه سایت خود هستید؟ آیا رتبه سایت شما کاهش یافته؟ شاید دلیل کاهش رنک سایت شما این باشد: موتور جستجوی گوگل هوشمندتر می شود

آیا در جستجوی روش بهتری در سئو و بهینه سازی سایت هستید؟

شاید این خبر خوبی نباشد برای وب سایتهایی که از روش های تقلب در استفاده می کنند تا سایتشان در بالای نتایج جستجوی گوگل باشد. سئو یکی از ابزارهای بسیار مهم سایتهای تجاری و حتی شرکت های چند ملیتی برای یافتن مشتری جدید و نفوذ به بازارهای خرده فروشی می باشد.

در نوشته های پیشین یک مورد از هوش موتور جستجوی گوگل در زبان فارسی را نوشتیم و شاید یکی از دلایل موفقیت گوگل قانع نبودن به وضعیت فعلی بود. گوگل به این دلیل موفق شد که رشد را فرایندی مستمر می دانست و برای خود یک قله و هدف نهایی خاص متصور نبود. برای گوگل قله های بلند و بی نهایتی وجود دارد که باید یک به یک آنها را فتح کند.

موتور جستجوی گوگل هوشمندتر می شود.

موتور جستجوی گوگل هوشمند تر می شود. موتور جستجوی گوگل موتور جستجوی گوگل هوشمندتر می شود.
موتور جستجوی گوگل هوشمند تر می شود.

گوگل در مقایسه با سایر موتورهای جستجوگر و البته فرایند تکامل هوش انسانی عمر کوتاهی دارد اما دستاوردهایش بسیار بزرگ و عمیق بوده و دلیل این دستاوردها نیز قانع نشدن و توهم به ایستایی نرسیدن است!

“تغییر” باور گوگل است و تازه ترین تغییر گوگل نشان از یک تغییر ساختاری آنهم در بخش موتور جستجوی گوگل می باشد. «آمیت سینگهال» هندی تبار مدیر بخش موتور جستجوی گوگل بازنشسته شده و از ۲۶ فوریه ۲۰۱۶ «جان » مدیر بخش هوش مصنوعی گوگل جای وی را گرفت.

خود گوگل درباره آمیت سینگهال می گوید: «آمیت سینگهال یکی از کارکنان Google و مسئول توسعه جستجوی Google است. آمیت به مدت بیش از بیست سال ابتدا به عنوان یک محقق علمی و اکنون به عنوان یک مهندس Google در زمینه تحقیقات فعالیت کرده است. تحقیقات مورد علاقه او عبارتند از بازیابی اطلاعات، کاربرد آن در تحقیق اینترنتی، تجزیه و تحلیل نمودار وب و رابط کاربر برای جستجو. آمیت در Google مسئولیت کنترل تیم کیفیت جستجو را بر عهده دارد، تیمی که مسئول الگوریتمهای جستجوی Google هستند. این تیم در سال هزاران تغییر را در جستجو آزمایش کرده و معمولا ۵۰۰ تغییر را اعمال میکند.»

و تصور کنید فردی که جاشنین چنین فرد هوشمندی می شود چه تخصص هایی خواهد داشت.

این تغییر مدیریتی بی شک نشان از یک تغییر ساختاری در مغز گوگل یعنی موتور جستجوی گوگل دارد تا هوشمندتر شود و به ژرفای عمیق تری دست یابد . نتایج جستجوی واقعی تر از آنچه امروز با شگفتی می بینیم در انتظار مردمی است که نیازهای خود را از گوگل جستجو می کنند و شرکت هایی که وب سایت خود را بر اساس استانداردهای سئوی گوگل طراحی و سئو می کنند تا مشتری واقعی از گوگل داشته باشند.

البته این تغییر بنیادی بی شک به یکباره نیست، بلکه در پس پرده این Google چند رنگ دنیای از تحقیق و توسعه وجود داشته تا تصمیم گرفته شده تا از هوش مصنوعی بصورت فزاینده ای استفاده شود . و این استفاده به اندازی ای عمیق خواهد بود که مدیری که تخصصش هوش مصنوعی است برای موتور جستجوی گوگل انتخاب شده است. بدون شک هوش مصنوعی به تدریج در الگوریتم های سئوی گوگل همانند الگوریتم پاندا، پنگوئن، مرغ مگسخوار، کبوتر نامه بر تست شده و نتیجه بسیار مثبت بوده است که قرار است هوش مصنوعی ساختار اصلی جستجوی گوگل شود!

بهبود رتبه گوگل و رنک سایت برای تمام سایتهای فارسی زبان و غیر فارسی زبان. بهبود رتبه گوگل برای وب سایت شما باعث می شود تا در دید افرادی باشید که به سرویس یا محصول شما نیاز دارند. موتور جستجوی گوگل موتور جستجوی گوگل هوشمندتر می شود. google seo secrets
بهبود رتبه گوگل و رنک سایت برای تمام سایتهای فارسی زبان و غیر فارسی زبان. بهبود رتبه گوگل برای وب سایت شما باعث می شود تا در دید افرادی باشید که به سرویس یا محصول شما نیاز دارند.

در نوشته قبلی مطلبی با عنوان ” گوگل فکر شما را می خواند! ” نوشتم و البته همانطور که خواندید منظورم این بود بر اساس جستجوی شما فکر شما و نیازهای شما را می خواند اما با توسعه هوش مصنوعی هیچ بعید نیست که بتواند با نرونهای عصبی شما ارتباط برقرار کرده و نیازهای واقعی شما را درک کند و بهترین پاسخ و نتیجه را برای آنها به شما پیشنهاد کند.

جذب مشتری و افزایش فروش با یک وب سایت حرفه ای

دنیا در حال دگرگونی اساسی است و اطلاعات و ارائه درست اطلاعات مبنای رشد در دنیای امروز است و توسعه تجارت و بقا در این بازار رقابتی به جز به روز بودن چاره دیگری نخواهد داشت. چنانچه شما به هر وب سایتی قانع شوید و فکر کنید یک وب سایت هیچ فرقی با وب سایت دیگر ندارد دقیقا مانند این است که بگویید بنز و پراید هر دو ماشین هستند و پس هر کدام را بخرم تفاوتی در کارکرد ندارند!

به سئو یا بهینه سازی سایت در فرایند طراحی و راه اندازی یک وب سایت، حال یک وب سایت شخصی یا وب سایت تجاری و شرکتی اهمیت ویژه بدهید. اگر می خواهید افرادی که در جستجوی شما هستند، محصول یا سرویس یا خود شما را پیدا کنند.

نقشه سایت بر اساس استاداردهای گوگل اولین راه در زمینه سئو می باشد.

نقشه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی وب سایت بدون سئو همانند انسان بدون روحی می ماند که هیچ هدفی ندارد.

 

مهدی محمدی دهقانی

مدیر پروژه سایت مپ دایرکتوری

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

 

 

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

Check Also

نیازمندیهای تهران - آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصوررت رایگان نیازمندیها نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *