بک لینک چیست و نقش آن در افزایش رتبه سایت چقدر است؟

بک لینک چیست و نقش آن در افزایش رتبه سایت چقدر است؟ بهترین راه افزایش رنک سایت چیست؟ چطور بازدیدکننده واقعی داشته باشم؟ بهترین خدمات کجاست؟

اینها بخشی از پرسش هایی است که وبمسترها یا همان صاحبان وب سایت در جستجوی آن هستند. بک لینک نقشی اساسی در افزایش رتبه سایت دارد اما نه هر بک لینکی. در واقع کیفیت بک لینک اهمیت اساسی دارد. بک لینک یک موضوع مهم در سئو SEO یا همان بهینه سازی سایت برای گوگل می باشد. Backlink از انگلیسی وارد زبان فارسی شده و ترجمه آن پیوند ورودی یا ابرلینک می باشد.

بک لینک چیست و نقش آن در افزایش رتبه سایت چقدر است؟

بک لینک چیست و نقش آن در افزایش رتبه سایت چقدر است؟ بهترین راه افزایش رنک سایت چیست؟ چطور بازدیدکننده واقعی داشته باشم؟ بهترین خدمات سئو کجاست؟ بک لینک بک لینک چیست و نقش آن در افزایش رتبه سایت چقدر است؟
بک لینک چیست و نقش آن در افزایش رتبه سایت چقدر است؟ بهترین راه افزایش رنک سایت چیست؟ چطور بازدیدکننده واقعی داشته باشم؟ بهترین خدمات سئو کجاست؟

پیوند ورودی از سایت های دیگر را بک لینک می گویند که باعث شهرت و افزایش اعتبار یک وب سایت می شود که در نهایت گوگل و یا سایر موتورهای جستجوگر بر اساس رتبه و اعتبار هر وب سایت و صفحات وب سایت به آن رنک می دهند. شرکت های مختلفی در زمینه رنک دهی به وب سایت ها فعالیت دارند که گوگل یکی از پراستفاده ترین روش های رتبه دهی وب سایت را داشت که آنرا به دلایل ناگفته تعطیل کرد. و الکسا یکی دیگر از شرکت های رتبه بندی سایت می باشد. برای مثال رتبه الکسای سایت  www.FutrueFarmOnline.com  را در لینک پایین ببینید.

www.alexa.com/siteinfo/futurefarmonline.com

کیفیت بک لینک

با آشکار شدن ارزش و اهمیت بک لینک در افزایش رتبه سایت و دریافت بازدیدکننده واقعی سایتهای زیادی در پی دریافت بک لینک بودند. از این رو سایتهای مختلفی اقدام به فروش بک لینک نمودند. قیمت های خرید بک لینک از یکماهه شروع می شد تا یکساله و حتی بک لینک دائمی.

اما بهترین پیشنهاد بک لینک سه ماهه بود که با تخفیف ویژه ارائه می شد و وبمسترها و صاحبان سایت هم عموما به بک لینک سه ماهه اقبال نشان می دادند. اما با گذشت زمان و رشد هوش مصنوعی گوگل در زمینه رتبه بندی سایتها بک لینک صرف نه تنها دیگر بهترین پیشنهاد نبود، بلکه می توانست باعث کاهش رتبه سایت نیز شود. زیرا هدف گوگل بک لینک طبیعی بود . یعنی اینکه یک سایت بخاطر محتوایش از سایتهای دیگر لینک دریافت کند نه با خرید بک لینک رتبه خود را افزایش دهد.

به این خاطر کیفیت بک لینک مورد اهمیت قرار گرفت و صاحبان سایتها دیگر در جستجوی هر بک لینکی نبودند اما با این وجود همچنان صاحبان بسیاری از سایتها در جستجوی بک لینک از هر نوع سایتی هستند. بک لینک های فله ای از وبلاگ هایی که با روبوت محتواسازی می شوند ارزش چندانی ندارند و داشتن یک بک لینک با کیفیت از یک صفحه گاه بسیار اثربخش تر از هزاران بک لینک بی کیفیت می باشد.

در پروژه Sitemap Directory بهترین روش خدمات افزایش رتبه با بک لینک طبیعی و ارگانیک خدمت شما پیشنهاد شده است که با بهترین قیمت ارائه می شود. اطلاعات بیشتر درباره این روش در صفحه اول سایت.

 

با هم نگاهی به جستجوهای ایرانیان در زمینه بک لینک می اندازیم:

بک لینک

خرید بک لینک ارزان | بک لینک قوی  | خرید بک لینک قوی  | بک لینک دائمی | بک لینک چیست |  بک لینک رایگان | خرید بک لینک دائمی | بک لینک رایگان ایرانی

این کلمات بیشترین موارد جستجوشده برای ” بک لینک می باشد. همانطور که مشاهده می کنید بک لینک رایگان از جمله جستجوهایی می باشد که کاربران ایرانی در گوگل انجام داده اند و حال اینکه اینگونه بک لینک ها تنها از طریق تبادل لینک امکان پذیر می باشد.

 

مهدی محمدی دهقانی

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

Check Also

نیازمندیهای تهران - آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصوررت رایگان نیازمندیها نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصورت …

۵ comments

  1. سلام

    درمورد کیفیت بک لینک مقاله در سایت قرار دهید ممنون و سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *