ثبت نام در پروژه سئوی Sitemap Directory برای افزایش رتبه

قانون جدید سئو انتشار یافته توسط گوگل! Accelerated Mobile Pages یا همان شتاب دهنده صفحات موبایل . آیا می خواهید رتبه بهترین در گوگل داشته باشید؟ آیا سایت شما رنتک خوبی در گوگل ندارد؟ آیا در جستجوی روش های جدید سئوی سایت هستید؟
قانون جدید سئو انتشار یافته توسط گوگل!
مهر ۲۴, ۱۳۹۵
بک لینک طبیعی در پروژه Sitemap Directory برای تمامی وب سایت ها با هر نوع محصول یا سرویس
بک لینک طبیعی در پروژه Sitemap Directory
مهر ۲۴, ۱۳۹۵
ثبت نام در پروژه سئوی Sitemap Directory برای افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجوی گوگل و جذب بازدیدیکننده واقعی

ثبت نام در پروژه سئوی Sitemap Directory برای افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجوی گوگل و جذب بازدیدیکننده واقعی

ثبت نام در پروژه ی Sitemap Directory برای افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجوی گوگل و جذب بازدیدیکننده واقعی

هر عضو می توانید برای هر دامینی که محتوا دارد یک صفحه اختصاصی داشته باشد که آدرس صفحه کلمه کلیدی اصلی خواهد بود. برای مثال

www.FutureFarmOnline.com/بیمارستان/

در صفحه اختصاصی شما محتوا شامل متن – عکس و تصویر و کلمات کلیدی اصلی قرار خواهد گرفت . با توجه به پلن انتخابی تعداد بک لینک از کلمات کلیدی به صفحات مهم سایت شما متفاوت است. بهترین سرویس ما ارجینال یا اصیل می باشد. شما محتوا را می فرستید و ما آنها را در صفحه شما قرار داده و سئوی اختصاصی می کنیم. اما چنانچه یک شرکت تجاری هستید و نیاز به بهترین کیفیت سئو دارید ما سرویس اُرجینال طلایی را پیشنهاد می کنیم. ویژگی بارز این سرویس بک لینک بیشتر از کلمات کلیدی اصلی می باشد و همچنین اینکه متن و عکس توسط مدیر پروژه شخصا نوشته شده و سئوی حرفه ای تری نیز خواهد شد. ضمن اینکه عمر صفحه ۲ ساله است و بک لینک از صفحه اول پروژه برای ۶ ماه در سرویس سئوی ارجینال طلایی وجود دارد.

نمونه کارها را هم ببینید!

با توضیحات بالا هم اکنون ثبت نام کنید.

سفارش سرویس سئو و بک لینک در www.FeedMap.ir ثبت نام ثبت نام در پروژه سئوی Sitemap Directory برای افزایش رتبه

سرویس های بالا از ۱۰ هزارتومان شروع می شود تا با هر بودجه ای فرصت ثبت نام باشد. و مطمئن باشید اثربخشی هر سرویس چندین برابر مبلغ پرداختی شما خواهد بود!

 

سفارش سرویس سئو و بک لینک در www.FeedMap.ir ثبت نام ثبت نام در پروژه سئوی Sitemap Directory برای افزایش رتبه

تعرفه سرویس ارجینال طلایی ۲۵۰ هزار تومان برای ۲ سال خواهد بود که البته پس از ۲ سال هزینه به روزرسانی آن تنها ۷۵ هزار تومان برای یکسال خواهد بود.

شاید بپرسید محتوا را چطور بفرستیم، چطور بنویسیم که در پاسخ عرض می شود که پس از پرداخت اینترنتی فایلی را دانلود خواهید کرد که کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

 

نکته بسیار مهم :

این پروژه ایرانی است که البته نتیجه ۲۰ سال تجربه در اینترنت و همکاری ۳ ساله با بخش تبلیغات گوگل در مالزی می باشد.

نکته مهم درباره این پروزه سئو اثربخشی بیشتر با افزایش تعداد افراد می باشد. زیرا سایت مپ دایرکتوری است که بر سئوی خودش قائم بوده و هر فردی با ورود خود و البته روش اختصاصی که در سئو دارم بصورت طبیعی یک سئوی اختصاصی با بک لینکهای طبیعی خواهد داشت.

پس لطفا ثبت نام کندی تا از این انتخابتان خوشحال باشید و اینکه در سال های بعد هزینه تمدید همان سال اول را خواهد پرداخت!

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

. بخش پرسش و پاسخ های متداول را بخوانید.

. بک لینک طبیعی چیست؟

مهدی محمدی دهقانی

www.FeedMap.ir

پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار مهم!

 

آیا می دانید تضمین در سئو یعنی انجام تقلب احتمالی توسط سئوکار! زیرا نزدیک پایان قرارداد اگر سایت شما با کلمه کلیدی تضمین داده شده در صفحه اول گوگل نباشد از روش های سئوی کلاه سیاه استفاده شده و شما چند ماه بعد با پنالتی رفتن سایتتان در گوگل متاسفانه صاحب یک تجربه تلخ خواهید شد!

لطفا در گوگل کلمه کلیدی " سرویس سئو" جستجو کنید تا سایتهای ما یعنی سئو دات نت و FeedMap.ir را در صفحه اول گوگل مشاهده فرمایید. و این یعنی اینکه ما در بخش مشاوره رایگان سئو تجربیات مختلفی را شنیده ایم که ناشی از یک انتخاب اشتباه بوده است که هم هزینه شان رفته و هم به نقطه زیر صفر برگشته اند!

پس لطفا حتما از روشهای ارگانیک و قیمت مناسب استفاده کنید.

مهدی محمدی دهقانی مدیر سایت سئو دات نت

25 سال سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک

معرفی دو سرویس ارزان اما کاربردی سئو