بهینه سازی سایت - سئو

چرا گوگل حرف O را از روی لوگوی خود برداشت؟

چرا گوگل حرف O را از روی لوگوی خود برداشت؟ گوگل که همه او را با سئو و نتایج جستجوی واقعی می شناسند در لوگوی شرکت گوگل حرف O دو بار تکرار شده است و این در حالی است که شرکت گوگل برای چند روز این حرف را از لوگوی خود حذف کرد.

 

چرا گوگل حرف O را از روی لوگوی خود برداشت؟

چرا گوگل حرف O را از روی لوگوی خود برداشت؟ گوگل که همه او را با سئو و نتایج جستجوی واقعی می شناسند در لوگوی شرکت گوگل حرف O دو بار تکرار شده است و این در حالی است که شرکت گوگل برای چند روز این حرف را از لوگوی خود حذف کرد. چرا گوگل چرا گوگل حرف O را از روی لوگوی خود برداشت؟
چرا گوگل حرف O را از روی لوگوی خود برداشت؟ گوگل که همه او را با و نتایج جستجوی واقعی می شناسند در لوگوی شرکت گوگل حرف O دو بار تکرار شده است و این در حالی است که شرکت گوگل برای چند روز این حرف را از لوگوی خود حذف کرد.

بزرگ که باشی الگو خواهی شد. بسیاری از افراد به حرف ها و کارهای تو توجه ویژه می کنند. به این خاطر است که هنرمندان برخی اوقات کمپین هایی را تبلیغ می کنند که در راستای حرکت های سودمند اجتماعی می باشد. از کمپین های محیط زیست، حقوق حیوانات تا کمک به فقرا و نیازمندان.

در این راستا گوگل هم به یکی از این کمپین ها پیوست تا اهمیت اهدای خون را نشان دهد. داستان از این قرار بود که گفته شده بود بر اساس آمار در یک دهه گذشته اهدای خون ۳۰ درصد کاهش یافته است و باید این مورد بصورت کمپین اطلاع رسانی می شد.

به همین خاطر سازمان ملی اهدای خون و پیوند اعضای انگلیس با همکاری با یک آژانس تبلیغاتی در لندن در یک کارزار تبلیغاتی از شرکت ها بخواهد که سه حرف  A ، B  و  O را از لوگوی شرکت خود حذف کنند. البته نه بصورت دائم بلکه تنها برای چند روز و در تاریخ های ۱۶ تا ۲۱  آگست.

این حروف پرکاربردترین حروف در کلمات هستند و همچنین اشاره ای به گروه های خونی می باشند. در شبکه های اجتماعی هشتگ #MissingType به این کار اختصاص یافت و بسیاری از شرکت ها از جمله گوگل و مایکروسافت به این دعوت پاسخ مثبت داده و حروف  A ، B  و  O  را از لوگوی خود حذف کردند.

نتایج جستجوی واقعی چرا گوگل چرا گوگل حرف O را از روی لوگوی خود برداشت؟
نتایج جستجوی واقعی

 

 

 

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

 

 

پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا