بهبود رتبه گوگل و رنک سایت برای تمام سایتهای فارسی زبان و غیر فارسی زبان. پرسش و پاسخ پرسش و پاسخ درباره پروژه سئوی Sitemap Directory                80x80
بهبود رتبه گوگل و رنک سایت برای تمام سایتهای فارسی زبان
آذر ۲۹, ۱۳۹۴
بهینه سازی عکس برای گوگل و پروژه سایت مپ دایرکتوری پرسش و پاسخ پرسش و پاسخ درباره پروژه سئوی Sitemap Directory              80x80
بهینه سازی عکس برای گوگل و پروژه سایت مپ دایرکتوری
دی ۱۲, ۱۳۹۴

پرسش و پاسخ درباره پروژه سئوی Sitemap Directory

پرسش و پاسخ درباره پروژه سئوی Sitemap Directory برای آگاهی از ویژگی های بارز این سرویس بهینه سازی سایت پرسش و پاسخ پرسش و پاسخ درباره پروژه سئوی Sitemap Directory            700x480

پرسش و پاسخ درباره پروژه سئوی Sitemap Directory برای آگاهی از ویژگی های بارز این سرویس بهینه سازی سایت

پرسش و پاسخ درباره پروژه سئوی Sitemap Sirectory

1پروژه سئوی Sitemap directory چیست؟
یک سرویس کاملا اختصاصی سئو برای افزایش رتبه سایت شما بصورت ارگانیک و بر اساس استانداردهای سرویس گوگل. محل اصلی پروژه www.FutureFarmOnline.com می باشد و بخش فارسی این پروژه همین سایت یعنی www.FeedMap.ir می باشد.
2این پروزه چه نوع سرویس هایی ارائه می دهد؟

در این پروژه 4 پلن یا بسته سئو برای همه شرکت کنندگان در همه کشورها و یک پلن ویژه با نام سرویس سئو اُرجینال طلایی برای فارسی زبانان طراحی شده است.
یک صفحه اختصاصی برای تمامی پلن ها وجود دارد که کلمه کلیدی اصلی شما می شود آدرس صفحه شما در این پروژه . برای مثال


www.FutureFarmOnline.com/سرویس-سئو/

که کلمه کلیدی اصلی شما می تواند جایگزین کلمه سرویس سئو شود.

3خدمات هر بسته پیشنهادی سئو شامل چه مواردی می باشد؟
محتوای ارسالی توسط شما که شامل متن توضیحات و عکس است در صفحه اختصاصی شما قرار کرفته و سئوی اختصاصی می شود. بک لینک به نقشه سایت، بک لینک به RSSFeed و بک لینک به صفحات مهم سایت شما از کلمات کلیدی اصلی از ویژگی های اصلی این پروزه سئو می باشد. ضمن اینکه راهنمایی بسیار بیشتری در فایل دانلودی که بلافاصله پس از سفارش در دسترس است قرار گرفته است.
4چرا رتبه سایت پروژه خیلی بالا نیست؟

همه ما می دانیم با روش های تقلب در سئو می توان رتبه سایت را بصورت موقت افزایش داد. برای مثال پاپ آپ و ارسال آی پی بصورت روبوت بازدیدکننده باعث افزایش رتبه سایت در الکسا می شود. آیا به نظر شما مدیر پروژه با بیش از 20 سال سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک با این روش ها که متاسافنه بسیار زیاد در ایران استفاده می شود آشنا نبود؟!

در واقع  افزایش رتبه سایت بصورت طبیعی و متکی به خود پروژه هدف اصلی اجرای این دایرکتوری می باشد. از سوی دیگر با افزایش رتبه سایت قیمت سرویس ها نیز افزایش می یابد. اما در صورت ثبت نام در سال اول، قیمت به روزسانی برای تمامی سالهای بعد ، همان قیمت سال اول خواهد بود!
اطلاعات بیشتر اینجا

5متن صفحه اختصاصی ام را به چه زبانی می توانم بنویسم؟
به هر زبانی که مایل باشید که البته یک زبان خواهد بود مگر اینکه ثبت شما ارجینال باشد که می توانید از دو زبان همزمان استفاده کنید.
6آیا در ثبت ارجینال برای هر زبان ۳ بک لینک وجود دارد؟
خیر در کل ۴ بک لینک به ۴ کلمه کلیدی وجود دارد که می توانید هر ۴ بک لینک را برای یک زبان یا برای هر زبان دو بک لینک بکار ببرید.
7آیا می توانم در صفحه اختصاصی خودم همزمان دو وب سایت را ثبت کنم؟
خیر
8آیا هزینه عضویت در جشنواره های تخفیف دار سال بعد هم با تخفیف خواهد بود؟
خیر، قیمت های تخفیف دار تنها برای تشویق و لمس ارزشهای پروژه در نظر گرفته شده و دائمی نیستند، اما برای به روزرسانی تمام سالهای بعد به قیمت هزینه عضویت عادی سال اول محاسبه خواهد شد. که در حال حاضر به این صورت می باشد: General 10 | Special 25 | Professional 60 | Original 75 برای سایت های فارسی زبان به هزارتومان، برای سایت های غیرفارسی به دلار و برای ایرانیان مالزی به رینگیت خواهد بود.
9آیا امکان ارتقای عضویت وجود دارد؟
بله اما در صورت ارتقا هزینه عضویت بر اساس همان سال محاسبه خواهد شد نه سال اول.
10در صورت ارتقا، باقیمانده زمان باقیمانده عضویت در بسته قبلی چه می شود؟
ادامه عضویت در بسته قبلی از بین می رود یا به بیان بهتر به روش بهتری ادامه خواهد یافت.
11آیا در صورت ارتقای عضویت ادامه زمان باقیمانده از بسته قبلی به عنوان بسته جدید خواهد بود؟
خیر از زمان ثبت نام در بسته جدید، تاریخ شروع شما از همان روز تا یکسال بعد در همان تاریخ خواهد بود.
12آیا از عکس ها لینک به سایت ما داده می شود؟
در حال حاضر خیر
13آیا هزینه عضویت در بسته ها هر سال تغییر می کند؟
بله این قانون تجارت است که هر محصول به نسبت ارزش آن قیمت گذاری می شود. به همین خاطر پروژه Sitemap Directory در صورت رشد و توسعه دارای هزینه عضویت بالاتری خواهد بود، اما اعضای قدیمی شامل افزایش قیمت نخواهند بود. به بیان بهتر اعضای قدیمی تنها هزینه عضویت سال اول را برای به روز کردن عضویت سالهای بعد خود پرداخت خواهند نمود. -
14آیا امکان پرداخت هزینه برای عضویت دائمی وجود دارد؟
خیر، زیرا این پروژه سئو برای اینکه ایستا نشده و همواره در بهترین حالت بماند هزینه های ماهانه و سالانه خود را دارد که البته از اعضاء بصورت سالانه دریافت می شود.
15چنانچه زمان یکساله من تمام شود و مایل به ادامه عضویت نباشم باید جریمه ای پرداخت کنم؟
خیر عدم پرداخت هزینه عضویت به منزله انصرف شماست و نیاز به پرداخت هیچگونه وجهی نیست و صفحه اختصاصی شما می تواند به هر فرد حقیقی یا حقوقی دیگر واگذار شود.
16آیا ممکن است که شما این پروژه را به شرکتهای بزرگ تر بفروشید؟
طبیعتا بر اساس قانون تجارت که هدف از تجارت کسب سود است، زمانیکه هر فرد حقیقی یا حقوقی مایل به خرید پروزه باشد و دلیل و قیمت خوبی برای خرید داشته باشد واگذار خواهیم کرد ، اما یقینا پیش از واگذاری شرط رعایت حقوق مشتریان را مالک جدید روشن خواهیم کرد که همانند ما به تعهداتش به اعضای قدیمی پایبند باشد.
17آیا این سایت محل پروژه Sitemap Directory می باشد؟
خیر. نشانی اینترنتی پروزه سئوی Sitemap directory با رنک هشت گوگل: www.FutureFarmOnline.com
18آیا پرسشی دارید که در این صفحه وجود ندارد؟
لطفا با ما تماس بگیرید

پرسش و پاسخ درباره پروژه ی Sitemap Directory برای آگاهی از ویژگی های بارز این سرویس بهینه سازی سایت

 

پرسش و پاسخ درباره پروژه سئو

 

 

پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *