نوروز فرخنده باد

نوروز فرخنده باد. ایده های نو برای موفقیت در کسب و و کار برای سال جدید ایرانی. افزایش مشتری جدید با یک وب سایت حرفه ای

نوروز یعنی تازه شدن و نو شدن. نوروز یعنی تغییر مثبت و دوری از هر چه کهنه گی دست و پا گیر است. ایرانیان در یک آئین باستانی لباس نو می پوشند، خانه تکانی می کنند و نوار می شوند و طبعا برای سال کاری خود ایده های تازه دارند و در این راستا افتخار داریم که همراه شما باشیم با یک ایده جدید.

اگر تاکنون یک وب سایت برای کسب و کار خود نداشته اید یقین بدانید زیان کرده اید…

اگر تنها ملاک شما برای داشتن یک وب سایت حرفه ای قیمت ارزان بود، به احتمال فراوان تاکنون کار را به چند طراح سایت سپرده اید و در همه موارد نتیجه یکسان گرفته اید…

و اما برای شما یک پیشنهاد با قیمت بسیار بسیار مناسب داریم…

ماهی می خواهید یا راز ماهیگیری؟

اگر تنها یک وب سایت ساده و ارزان می خواهید با کمترین قیمت بازار در خدمت شما هستیم. اما اگر در جستجوی پیشرفت مستمر هستید یک سایت حرفه ای را با ساختاربندی کاملا حرفه ای برای شما تهیه می کنیم، اما نکته بسیار مهم تر از آن روش به روزرسانی سایت می باشد که مرز بین شما و رقبا خواهد بود. بسیار مهم است که یک سایت بصورت مستمر و البته با استانداردهای گوگل به روزرسانی شود.

برای آگاهی از اهمیت ساختار درست یک وب سایت به نام آن دقت کنید. WEB که به معنی تارعنکبوت است. حال یک تارعنکبوت را تصور کنید که چطور از مرکز تا دورترین نقاط طچرو به هم مرتبط بوده و ساختاربندی منطقی دارند… در واقع پس از انکه ساختار حرفه ای سایت برای شما پیاده شد ، یک راهنمای بسیار حرفه ای اما باز بانی بسیار ساده به شما ارائه می شود تا بدانید خودتان چطور سایت را به روزرسانی کنید. و می توانید مطمئن باشید که  با هر نوع تجربه ای از کار با اینترنت، قادر خواهید بود سایت را مدیریت نمائید و اگر احتمالا پاسخی باقی مانده باشد یکسال پشتیبانی رایگان ضمیمه تعهد ماست برای همه شما.

هزینه کل این بسته ۵ میلیون تومان و اگر فروشگاه اینترنتی با قابلیت پرداخت آنلاین ۷ میلیون تومان می باشد. برای ثبت نام در ابتدا مبلغ ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می کنید تا به حد نصاب یعنی ده نفر برسد.

پیش ثبت نام دوره حرفه ای طراحی سایت و سئو

چنانچه به هر دلیل دوره برگزار نشود کل مبلغ پیش ثبت نام شما برگشت داده خواهد شد.

پیشنهاد ویژه و محدود

تنها برای دوره اول ( ۱۰ نفر) که ثبت نام کنند فروشگاه آنلاین (قیمت ۲ میلیون تومان) بصورت رایگان و با همان ساختار و امکانات ارائه خواهد شد.

تخفیف طراحی سایت

برای دریافت تخفیهای بیشتر در زمینه خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سایت در نتایج جستجوی گوگل پیشنهاد می کنیم سایت تخفیفی جیب کیف را ببینید.

هر روزتان نوروز… نوروزتان پیروز

www.FeedMap.ir

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *