بهینه سازی سایت - سئومقاله سئو

سئو – سئو و باز هم سئو مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار

– سئو و باز هم سئو مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار می باشد. سئو یا بهینه سازی سایت سرویس بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل می باشد. با سئو محصول یا سرویس شما در دید افرادی قرار می گیرد که به آن نیاز دارند.

سرقفلی اینترنتی - کسب و کار اینترنتی - فروشگاه اینترنتی www.FeedMap.ir سئو سئو – سئو و باز هم سئو مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار
سرقفلی اینترنتی – کسب و کار اینترنتی – فروشگاه اینترنتی www.FeedMap.ir

زمانی سرقفلی و مغازه شناخته شده در محل اهمیت زیادی داشت و امروز و با گسترش اینترنت از یکسو و آسان شدن انواع سرویس های حمل و نقل و تحویل کالا دیگر در نتیجه جستجوبودن اهمیت دارد و سئو مهم ترین عامل در این راه می باشد.

سئو – سئو و باز هم سئو مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار

 

یک ضرب المثل ایرانی است که می گوید تا ۳ نشه بازی نشه و برای موفقیت در کسب و کار هم سه گام مهم وجود دارد. ۱- سئو ۲- سئو ۳ – سئو

در واقع هیچ چیزی جز سئو در موفقیت دنیای امروز که حتی کسب و کار آن آنلاین و اینترنتی شده اهمیتی ندارد. با اتخاذ یک استراتژی بازاریابی درست در سئو موفقیت شما نسبت به رقبا حتمی است.

سئو - سئو و باز هم سئو مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار سئو سئو – سئو و باز هم سئو مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار                   2
سئو – سئو و باز هم سئو مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار

اما در سئو یا همان بهینه سازی سایت یک قانون ثابت وجود دارد و اینکه در سئو نباید ثابت بود. ایستایی در سئو یعنی مرگ وب سایت. البته با تغییرات لحظه ای در دنیای امروز و رقابتی تر شدن همه چیز که تجارت هم جزئی از آن است به ناچار باید بر اساس قوانین به روز سئو گام برداشت تا در رقابت با سایرین موفق تر بود.

انتخاب درست مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار می باشد. در هنگام انتخاب طراح وب سایت حتما به این موارد دقت کنید.

۱- همه وب سایت ها شبیه هم نبوده و یک هزینه طراحی و پیاده سازی ندارند. به بیان ساده تر بنز و پراید هر دو ماشین هستند اما قیمت این کجا و آن کجا

۲- در هنگام انتخاب طراح وب سایت به بحث پشتیبانی وب سایت هم توحه دقیق نمایید. با توجه به سرعت تغییرات استخدام یک طراح وب سایت به عنوان نیروی کار متخصص اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

شاید مهم ترین راهنمایی که در پایان می توانم به شما داشته باشم این است که

در گوگل نام محصول یا سرویس خود را جستجو کنید و رقبای خود را ببینید…

 

جای شما در گوگل که روزانه تعداد بسیار زیادی از ایرانیان محصول یا سرویس شما را جستجوی می کنند و به ان نیاز دارند کجاست؟

 

مهدی محمدی دهقانی

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

 

پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا