ابزار سئو – یک راه خوب برای افزایش رتبه سایت شما

نمونه کار سئو بیانگر کیفیت خدمات سئو می باشد. سرویس سئو یا همان بهینه سازی سایت یکی از بهترین راه های افزایش فروش و جذب مشتری جدید می باشد.
نمونه کار سئو بیانگر کیفیت خدمات سئو
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
راهنمای طراحی بنر و لوگو در سایت www.FeedMap.ir
طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir
خرداد ۱, ۱۳۹۵

ابزار سئو – یک راه خوب برای افزایش رتبه سایت شما تا با کلمه کلیدی مرتبط با محصول یا سرویس خود در دید افرادی باشید که در گوگل در جستجوی سرویس یا محصول شما می گردند.

آیا در جستجوی یک ابزار برای افزایش رتبه سایت خود می گردید؟ به نظر شما چطور می توان رتبه سایت را افزایش داد؟ بهترین ابزار سئو چیست؟

سئو یا همان بهینه سازی سایت این روزها طرفداران زیادی دارد، زیرا با افزایش رتبه سایت در واقع در دسترس و دید افرادی خواهید بود که به محصول شما نیاز دارند. از این رو شرکت ها هزینه های مختلفی برای افزایش رتبه سایت خود می پردازند. در این راستا روش های مختلی برای بهبود رتبه سایت در گوگل وجود دارد که  Sitemap Directory یکی از بهترین روش های افزایش رتبه و رنک سایت شما می باشد.

ابزار سئو – یک راه خوب برای افزایش رتبه سایت شما

همه چیز در سایت  www.FutrueFarmOnline.com می باشد که رتبه ۸ از ۱۰ گوگل را دارا می باشد. یک صفحه اختصاصی درباره سرویس و محصولات شما به همراه ۴ عکس که ما آنرا بر اساس کلمات کلیدی محصول یا سرویس شما بصورت اختصاصی سئو می کنیم. بک لینک فالو به نقشه سایت شما اوج اثربخشی این سرویس سئو می باشد.

 

نمونه کار سئو

با جستجوی هر یک از کلمات کلیدی پایین سایت پروژه به نشانی www.FutureFarmOnline.com در صفحه اول می باشد.

” تجهیزات نظافتی ” در صفحه اول
” پین پول ” در صفحه اول
” نیازمندی منطقه ۲۲ ” در صفحه اول
” خرید شارژ در کردستان ” صفحه اول

 

” تجهیزات اداری ” صفحه دوم گوگل

 

نمونه کار بیشتر سئو در صفحه چرا ما ؟

 

اطلاعات کامل و دیدن بسته ها و سفارش اینترنتی در صفحه اول سایت www.FeedMap.ir

 

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار مهم!

 

آیا می دانید تضمین در سئو یعنی انجام تقلب احتمالی توسط سئوکار! زیرا نزدیک پایان قرارداد اگر سایت شما با کلمه کلیدی تضمین داده شده در صفحه اول گوگل نباشد از روش های سئوی کلاه سیاه استفاده شده و شما چند ماه بعد با پنالتی رفتن سایتتان در گوگل متاسفانه صاحب یک تجربه تلخ خواهید شد!

لطفا در گوگل کلمه کلیدی " سرویس سئو" جستجو کنید تا سایتهای ما یعنی سئو دات نت و FeedMap.ir را در صفحه اول گوگل مشاهده فرمایید. و این یعنی اینکه ما در بخش مشاوره رایگان سئو تجربیات مختلفی را شنیده ایم که ناشی از یک انتخاب اشتباه بوده است که هم هزینه شان رفته و هم به نقطه زیر صفر برگشته اند!

پس لطفا حتما از روشهای ارگانیک و قیمت مناسب استفاده کنید.

مهدی محمدی دهقانی مدیر سایت سئو دات نت

25 سال سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک

معرفی دو سرویس ارزان اما کاربردی سئو