کیفیت سئو و طراحی سایت و تفاوت سرویس و خدمات

کیفیت سئو و طراحی سایت و تفاوت سرویس و خدمات در طراحی حرفه ای سایت و بهینه سازی برای گوگل. تفاوت بک لینک با کیفیت و بک لینک های فله ای

یک انتخاب درست است که باعث رشد و پیشرفت می شود و برای یک انتخاب درست باید اطلاعات درست داشت.در هر کسب و کار و بازاری کاسب خوب و بد وجود دارد و در طراحی سایت و نیز طبیعتا این مورد وجود دارد.

لطفا در گوگل کلمه کلیدی ” سرویس سئو” را جستجو کنید. همانطور که مشاهده می فرمایید سایت های سئو دات نت و  feedmap.ir در صفحه اول گوگل هستند و با توجه به ارائه مشاوره رایگان سئو بسیاری از افراد همانند شما لطف دارند و با من تماس می گیرند.

من موارد بسیار مهمی را با توجه به سابقه ام عرض می کنم اما از آنجا که در نهایت انتخاب با این عزیزان است نمی توانم دخالتی در انتخاب ایشان داشته باشم.

همانطور که گفته شد داشتن اطلاعات درست باعث انتخاب درست می شود و بسیاری از این عزیزان متاسفانه فریب شعار را خورده و در جستجوی تضمین هستند، در حالیکه این مورد اصلا درست نیست. زیرا به بیان بسیار ساده اینکه فردی که تضمین می دهد وقتی زمان تضمین نزدیک شود، اما نتوانسته به قولش عمل کند از روش های تقلب در سئو (بلک هت سئو) استفاده می کند و سایت را بالا می آورد و تحویل می دهد، اما نتیجه این می شود که یک ماه پس از تحویل، گوگل متوجه این تقلب شده وسایت را کلا از نتایج جستجو حذف می کند! و وقتی هم اعتراض شود سئوکار می گوید تقلب چیه؟ من تضمین داده بودم و به قولم هم وفا کردم برید ببینید چیکار کردید گوگل سایتتون رو حذف کرده!

در مشاوره های دوباره ای که با برخی از افراد داشتم این مورد را ذکر کردند و تنها اشتباهاشان این بود که ملاک انتخابشان حرف بود نه نمونه کار سئو!

کیفیت سئو و طراحی سایت و تفاوت سرویس و خدمات

برای دریافت اطلاعات درست می توانید از مشاوره رایگان سئو و بهینه سازی سایت استفاده کنید.

ورود به صفحه مشاوره رایگان

باور نمی کنید که حتی گاهی پسرهای نوجوان برای مشاوره سئو تماس می گیرند تا درباره کار سئو اطلاعات بیشتری داشته باشند، در حالی که در سایت خودشان شعار انجام سرویس سئوی حرفه ای می دهند و افرادی که به شعار گوش می دهند و بدون اطلاعات درست سفارش سرویس حرفه ای به ایشان می دهند متاسفانه نتیجه اش مشخص است.

کیفیت سئو از روی سابقه و نمونه کار مشخص می شود نه تضمین و شعار و …

مرتبط با موضوع:

سرعت سایت شما یکی دیگر از موارد مهمی است که گوگل به ان رتبه می دهد. برای اطلاعات بیشتر روی متن پایین کلیک کنید تا این مقاله کاربردی را بخوانید:

www.FeedMap.ir

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

Check Also

تنظیمات سئو و ایندکس صفحات – دو مقاله جدید

تنظیمات سئو و ایندکس صفحات – دو مقاله جدید از سئو دات نت برای رفع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *