پیج آتوریتی – رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو

پیج آتوریتی – رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو یکی از روش های رتبه بندی وب سایتها می باشد که به تازه گی مورد توجه وبسمرتها قرار گرفته است.

با هوشمند شدن نتایج جستجوها بر اساس سرویس و محصول شرکت های کوچک تا بزرگ تمام کوششان را انجام دادند تا با جذب نیروی متخصص در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت، رتبه سایت خود را برای کلمات کلیدی مرتبط با سرویس و محصول خود افزایش دهند.

برای این کار باید استانداردهای را به دقت خوانده و اجرا نمایند. استاندادرهای سئویی که باید وب مستر و متخصص و کارشناس وب سایت در زمینه شناخت آنها آگاهی داشته باشد. زیرا برخی افراد از روی های تقلب در سئو استفاده کرده و آنرا به جای سرویس سئوی استاندارد به خورد شرکت ها می دهند و اینطور می شود که سایتشان به پنالتی گوگل رفته و از نتایج جستجوها حذف می شود!

پیج آتوریتی – رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو

پیج آتوریتی - رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو یکی از روش های رتبه بندی وب سایتها می باشد که به تازه گی مورد توجه وبسمرتها قرار گرفته است. پیج آتوریتی پیج آتوریتی – رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو Domain Authority
پیج آتوریتی – رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو یکی از روش های رتبه بندی وب سایتها می باشد که به تازه گی مورد توجه وبسمرتها قرار گرفته است.

پیج آتوریتی Page Authority یکی از ابزارهای سنجش رتبه وب سایت می باشد که پس از حذف سیستم رتبه بندی گوگل اهمیت بیشتری یافته است. این سیستم رتبه بندی عددی بین صفر تا صد می باشد که سایتها بر اساس ارزش سئوی خود رتبه بندی می شوند.

برای مثال رتبه سایت  www.FutureFarmOnline.com پیج آتوریتی ۳۷ از ۱۰۰ می باشد که بهترین فرصت برای افزایش رتبه و افزایش بازدید سایت شما می باشد. . بک لینک از این وب سایت باعث افزایش رتبه سایت شما می شود. برای اطلاعات بیشتر صفحه اول سایت را ببینید.

 

بهترین سایت چک کردن پیج آتوریتی

سایت های مختلفی برای چک کردن وضعیت پیج اتوریتی وجود دارند، اما بهترین سایت چک کردن پیج اتوریتی سایت شما آدرس ذیل می باشد.

https://moonsy.com/page_authority/

چنانچه مایل به افزایش رتبه سایت خود و دریافت بازدیدکننده واقعی مرتبط با سرویس یا محصول خود از نتایج جستجوی گوگل هستید ما پروژه Sitemap Directory رو پیشنهاد می کنیم. آدرس پروژه www.FutureFarmOnline.com

 

برای دیدن مقالات بیشتر در زمینه خدمات سئو و بهینه سازی سایت لطفا بخش مقالات سئو را ببینید.

 

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.ir

 

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

Check Also

نیازمندیهای تهران - آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصوررت رایگان نیازمندیها نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *