بهینه سازی سایت - سئو

ویژگی های منحصر به فرد پروژه سئو

ویژگی های منحصر به فرد پروژه ی Sitemap Directory برای بهینه سازی سایت و بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل (سئو)

 

ویژگی های منحصر به فرد پروژه سئو

۱- ایده نو

هر روش و راه نو یعنی مسیری نزدیک تر به هدف. با این ایده نو در زمینه سئو چندگام جلوتر از رقبا باشید.

۲- قیمت ارزان

قیمت بسیار کم در مقایسه با ارزش واقعی پروژه. به بیان بهتر شما قیمت خرید یک دوچرخه را برای خرید یک خودروی بنز می پردازید.

۳- پروژه همگانی

هر وبمستر و هر سایتی با هر زبانی و با هر بودجه ای می تواند در این پروژه ثبت نام کند. قیمت ثبت نام در این پروژه از ۱۰ هزار تومان شروع می شود!

۴- قیمت ثابت

وقتی که تورم باشد اجاره بها هر سال افزایش می یابد، اما تمامی اعضا و وبمسترهائی که در این پروژه شرکت کرده اند قیمت ثبت سال نخست را برای به روز کردن در تمامی سالهای بعد می پردازند. به بیان بهتر تنها اعضا جدید قیمت جدید سالهای بعد را خواهند پرداخت که البته آنها هم برای سال دوم به بعد همان قیمت ثابت سال اول را پرداخت خواهند کرد.

 

۴- سازگار با الگوریتم های جستجوگر گوگل

بسیاری از وبمسترها به حق نگران انجام تقلب در سرویس سئو و از دست دادن رتبه سایتشان هستند. اما در پروزه Sitemap Directory قوانین سئو سازگار با الگوریتمهای گوگل هستند. به بیان بهتر پاندا، پنگوئن، کبوتر و مرغ مگسخوار دوستان خوبی برای وب سایتهای شرکت کننده در این پروژه سئو خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا بخش پرسش و پاسخ را ببینید.

هم اکنون ثبت نام کنید.

English Version:

The unique features of the linkfarm SEO project

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا