طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir

طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir برای اطلاع رسانی از سرویس و خدمات بهینه سازی سایت برای سایت های ایرانی و غیر ایرانی تا رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل داشته باشند.

نیاز به طراحی لوگوی یکی از اصول مهم در تبلیغات اینترنتی می باشد. یک لوگوی خوب می تواند پیام شما را به اطلاع افرادی که به سرویس یا محصول شما نیاز دارند برساند.

البته طراحی لوگو قوانین خود را دارد که حجم کم مخصوصا در راستای سرعت اینترنت ایران یکی از مهم ترین اصول در طراحی لوگو و بنر می باشد.

 

طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir

خدمات SEO برای افزایش رتبه و رنک سایت در گوگل www.FeedMap.ir طراحی لوگو طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir SEO  

اندازه در طراحی لوگو و طراحی برن اهمیت زیادی دارد. اندازه های استاندارد طراحی و لوگو و بنر عموما ۴۶۸x60 و یا ۷۲۸x90 و سایر سایز ها می باشد که البته اندازه های استاندارد کمی در گذشته وجود داشت و امروزه اندازه بنرها بزرگتر شده است.

لوگو می تواند در انواع فرمتهای ذیل باشد  .jpg – .gif – .png – .swf و سایر فرمت ها که در این میان .jpg و .png نبرهای ثابت و غیر متحرک هستند و اما  .gif و  . swf بنرهای متحرک هستند.

یک بنر امروزه نباید دارای فریم های برجسته  زیاد  و متعدد چشمک زن و رنگ های بسیار تند باشد. بلکه در یک کلام باید بصورت فلت طراحی شود که چشم بیننده را آزار نداده و اثر معکوس نداشته باشد.

راهنمای طراحی لوگو و بنر برای سایت های ایرانی برای تبلیغات اینترنتی و افزایش مشتری و افزایش بازدید وب سایت طراحی لوگو طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir
راهنمای طراحی لوگو و بنر برای سایت های ایرانی برای تبلیغات اینترنتی و افزایش مشتری و افزایش بازدید وب سایت

به زودی آموزش رایگان طراحی لوگو و بنر در همین سایت قرار داده خواهد شد.

 

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.ir

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

Check Also

نیازمندیهای تهران - آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصوررت رایگان نیازمندیها نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *