آیا سایت تجاری شما در مرکز رینگ بازاریابی قرار دارد؟

تبلیغات و بازاریابی یکی از مهم ترین استراتژی ها در بازار پررقابت امروز می باشد. آیا سایت تجاری شما در مرکز رینگ بازاریابی قرار دارد؟ در کدام قسمت از بازار فروش هستید؟ سهم شما چقدر است و سهم رقبای شما چقدر؟

راهنمای تبلیغات – بهترین روش بازاریابی و تبلیغات برای افزایش فروش در سایت  www.FeedMap.ir

در نوشتار قبلی با عنوان “بهترین تبلیغات و بهترین روش بازاریابی با سئوی حرفه ای سایت ”  مطالب مهمی در زمینه بازاریابی اینترنتی گفته شد ، در این نوشتار درباره اهمیت جایگاه فعلی شما در بازار می نویسم.

 

آیا سایت تجاری شما در مرکز رینگ بازاریابی قرار دارد؟

آیا در مرکز دید مشتریان قرار دارید؟ محصول شما طرفدار دارد و بیشترین سهم بازار از آن شماست؟

اگر پاسخ شما به تمامی پرسش های بالا مثبت باشد این یعنی اینکه یک شرکت موفق هستید. اما یک نکته مهم را هرگز نباید فراموش کرد و آن نگاه به آینده است!

آیا مطمئن هستید در آینده نیز چنین وضعیتی ادامه خواهد داشت؟ اگر پاسخ شما دوباره مثبت سات باید دلیل روشنی داشته باشید نه رویا و خیال صرف!

آیا در مرکز رینگ بازاریابی قرار دارید. نکته بسیار مهم این است که از خودتان بپرسید آیا در مرکز بودن دلیل بهترین بودن است یا بی رقیب بودن؟ یعنی آیا شما به این دلیل بهترین هستید که رقیب جدی در بازار مصرف کالا برای شما وجود ندارد؟

مانند قهرمان سنگین وزن برخی مسابقات که بدلیل نبود رقیب مدال طلا را بر گردن می آویزند. که همه می دانید این هنر نیست!

شما اگر فعلا قهرمان بازار محصول خود هستید باید بدانید با تغییرات بسیار سریعی که بواسطه رشد تجارت و قوانین بازاریابی هر روز ممکن است که

 

آیا سایت تجاری شما در مرکز رینگ بازاریابی قرار دارد؟

آیا سایت تجاری شما در مرکز رینگ بازاریابی قرار دارد؟ راهنمای تبلیغات - بهترین روش بازاریابی و تبلیغات برای افزایش فروش در سایت www.FeedMap.ir سایت تجاری آیا سایت تجاری شما در مرکز رینگ بازاریابی قرار دارد؟
آیا سایت تجاری شما در مرکز رینگ بازاریابی قرار دارد؟ راهنمای تبلیغات – بهترین روش بازاریابی و تبلیغات برای افزایش فروش در سایت www.FeedMap.ir

سایت دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه می باشد. کافی است به پاساژهای بزرگ و فیزیکی فروش موبایل نگاهی بیندازید و ببینید مجموع اعتبار و فروش کل پاساژ در مقایسه با دیجی کالا چقدر است!

کار به جایی رسیده است که فروشندگانی که جنس می فروشند، قیمت محصول را از سایت دیجی کالا الگوبرداری می کنند و عنوان می کنند که همین محصول رو توی دیجی کالا فلان قیمت می ده.

اگر نگاهی کاملا گذرا به وضعیت قبلی و فعلی موتورهای جستجوگر یاهو، بینگ و گوگل بیندازید. سابقه بینگ و یاهو چند برابر گوگل می باشد، اما با ورود گوگل سهم بازار آنها کم که نه ، بلکه نابود شد!

باز لطفا نگاهی به تبلیغات جهانی این دو محصول بیندازید:

پپسی و کوکاکولا از یکسو و مسترکارت و ویزا نیز از سوی دیگر

این محصولات ( مخصوصا پپسی و کوکاکولا)  در تمام دنیا شناخته شده هستند. اما چرا باز هر جا که خبر یا رویداد مهمی مانند مسابقات جام جهانی است آنها را می بینیم؟

پاسخ با شما…

 

دیدن همه مقالات در زمینه سئو، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

مهدی محمدی دهقانی

مدیر تبلیغات و بازاریابی

www.feedmap.ir

www.MyFeedmap.com

www.FutureFarmOnline.com

 

 

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

Check Also

تست سرعت سایت و رتبه سایت در گوگل . سرعت دسترسی کاربران به سایت شما چقدر است؟ چطور لود صفحات سایت را کاهش دهیم؟ بهترین سایت سنجش سرعت سایت چیست؟ تست سرعت سایت تست سرعت سایت و مشخصات یک هاست خوب             1

تست سرعت سایت و مشخصات یک هاست خوب

تست سرعت سایت و مشخصات یک هاست خوب . سرعت دسترسی کاربران به سایت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *