سئوی دائمی – تضمین سئو – خدمات بهینه سازی سایت

سئوی دائمی – تضمین – خدمات بهینه سازی سایت – کارشناس سئو – سئوی همیشگی – تاثیر دائمی سئو، بهینه سازی سایت برای گوگل بصورت دائم، رتبه دائمی در سئو، رنک دائمی در سئو، بک لینک دائمی رنک همیشگی در بهینه سازی سایت

کلمات کلیدی بالا احتمالا یکی از کلمات کلیدی هستند که شما با جستجوی آنها در پی یک سرویس سئو SEO و خدمات بهینه سازی سایت هستید که اثرش دائمی باشد. در واقع انسان آرزوهای زیادی دارد، اما موفقیت از برای افرادی است که بین حقیقت، آرزو و رویا تفاوت قائل شود. آیا ممکن است یک کارشناس سئو بتواند یک روش دائمی برای افزایش رتبه سایت ارائه کند؟

آیا راز مخصوصی برای عدم کاهش رتبه سایت وجود دارد؟  و در یک کلام اینکه آیا تضمین در سئو معنا دارد؟

تضمین اثربخشی دائمی و همیشگی برای رتبه سایت آنهم در بین رقبا. رقبایی که آنها هم طبیعتا می خواهند رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل داشته باشند و از کارشناس سئو و خدمات بهینه سازی سایت بهره می گیرند.

سئوی دائمی – تضمین سئو – خدمات بهینه سازی سایت

با جستجوی کمی در گوگل و اینترنت متوجه می شویم که افراد مختلفی تضمین رتبه و رنک سئو می دهند.

سئوی دائمی - تضمین سئو - خدمات بهینه سازی سایت سئوی دائمی سئوی دائمی – تضمین سئو – خدمات بهینه سازی سایت
سئوی دائمی – تضمین سئو – خدمات بهینه سازی سایت

این تضمین بصورت انواع وعده ها و حرف های زیادی داده می شود تا خیال شما از کیفیت سرویس سئوی آنها آسوده شود.

همچنین از انواع تصاویر و شکل ها برای اثبات عملی بودن حرف خود بهره می برند.

افراد مختلفی تضمین رتبه و رنک سئو می دهند. سئوی دائمی سئوی دائمی – تضمین سئو – خدمات بهینه سازی سایت
افراد مختلفی تضمین رتبه و رنک سئو می دهند.

بهترین_سرویس_سئو سئوی دائمی سئوی دائمی – تضمین سئو – خدمات بهینه سازی سایت تضمین_سرویس-سئو سئوی دائمی سئوی دائمی – تضمین سئو – خدمات بهینه سازی سایت

و سخن از سابقه چندساله می زنند اما با بررسی جزئی متوجه برخی تناقض ها و ادعاها می شویم. برای مثال سابقه سئوکار از روی سال ثبت دامین سرویس دهنده سئو مشخص می شود.

و همچنین راستی آزمائی نمونه کار ارائه شده به عنوان نمونه کار سئو روش های دیگری برای سنجش راستی آزمائی سرویس دهنده سئو می باشد.

اما درباره سئوی دائمی

در واقع هیچ روش سئوی دائمی و سئوی تضمینی چه در ایران و چه سایر نقاط جهان وجود ندارد. و شما باید از افرادی که ادعا می کند تضمین سئو دارند و سایت شما را بصورت تضمینی در رتبه بالای گوگل قرار می دهند دوری کنید.

البته این هشدار حرف من نیست، بلکه سخن خود گوگل می باشد!

No one can guarantee a #1 ranking on Google.

Beware of SEOs that claim to guarantee rankings, allege a “special relationship” with Google, or advertise a “priority submit” to Google. There is no priority submit for Google.

https://support.google.com/webmasters/answer/35291?hl=en

همانطور که در صفحه رسمی بخش پشتیبانی گوگل مشاهده می فرمایید گوگل گفته است از افرادی که تضمین رتبه گوگل می کنند دوری کنید.

دلایل گوگل برای تضمینی نبودن سرویس سئو چیست؟

رتبه بندی توسط روبوت ها

اولین دلیل برای تضمینی و دائمی نبودن خدمات سئو این است که روبوت ها رتبه بندی سئو را انجام می دهند. در واقع با وجود رشد بسیار بالای هوش مصنوعی در روبوت ها و الگوریتمهای پیچیده امکان اشتباه از طرف روبوت و یا تقلب از سوی برخی سئوکاران سیاه وجود دارد.

 

استفاده از سئو توسط رقبا

همانقدر که ما از سرویس سئو و خدمات بهینه سازی سایت استفاده می کنیم طبیعتا رقبای ما نیز که محصول یا سرویس مشابه ما تولید می کنند مایل هستند تا در رتبه بالای کلمات کلیدی مرتبط با محصول یا سرویس خود باشند.

پس از انجا که هر سئوکار و کارشناس سئو روش ها و ابزار مخصوص به خود در زمینه بهینه سازی سایت را دارا می باشد که جزء اسرار کاری و شغلی وی می باشد، پس نمی توان تضمینی داد که چنانچه رقیب شما از یک سئوکار بهتر استفاده کرد در نتیجه در نتایج جستجوی گوگل بالاتر از شما نباشد.

اما اگر یک سایت با زیرساختارهای سئوی حرفه ای می خواهید پیشنهاد می کنم لینک پایین در مزرعه تجارت الکترونیک را ببینید

طراحی و پشتیبانی سایت خود را به هر کسی نسپارید!

خودتان یک طراح سایت کاملا حرفه ی شوید.

مهدی محمدی دهقانی

مدیر تبلیغات و بازاریابی اینترنتی

کارشناس سئو

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

 

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

Check Also

نیازمندیهای تهران - آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصوررت رایگان نیازمندیها نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *