بهینه سازی سایت - سئومقاله سئو

رتبه سایت -پیج آتوریتی – رتبه گوگل – مقایسه رتبه سنج ها

رتبه سایت -پیج آتوریتی – رتبه گوگل – مقایسه رتبه سنج های صفحات سایت . کدام رتبه سنج اینترنتی خوب است؟ تقلب در رتبه الکسا؟ تقلب در رتبه گوگل ؟

رتبه سایت نقش مهمی در تبلیغات و بازاریابی دارد. سایت هایی که محصول یا سرویس خودشان را تولید و عرضه می کنند مایل هستند تا رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل داشته باشند. از سوی دیگر سایت های دیگری که در زمینه تبلیغات و بازاریابی فعالیت می کنند در جستجوی این هستند که رتبه بالاتر در گوگل داشته باشند تا از سایت های دیگر تبلیغات بگیرند. برای رتبه بهتر باید از سرویس یا همان خدمات بهینه سازی ساتی استفاده کرد. روش های سئو بسیار زیاد هستند که با ترکیب درست روش ها البته بر اساس استاندارد های گوگل می توان رتبه خوبی در گوگل کسب کرد. اما مشکل این است که  همه روش ها را و مخصوصا ترکیب درست آنها را هر سئوکاری نمی داند و این همان مرز بین سئوکار حرفه ای تر را مشخص می کند! به همین خاطر بسیاری از سایت ها برای اینکه رتبه بهتری در گوگل داشته باشند از روش های تقلب در سئو یا همان بلک هت سئو استفاده می کنند تا بتوانند سرویس ها و خدمات سئوی خود را به فروش برسانند. اما از آنجا که گوگل قوانین بسیار سختگیرانه ای در این زمینه دارد هم رتبه سایت خودشان را از دست می دهند و هم رتبه همه سایتهایی که در یک انتخاب اشتباه عمد یا غیر عمد از این سرویس های تقلبی سئو بک لینک گرفته اند!

گوگل با خلافکاران شوخی ندارد!

برای مثال در فوریه ۲۰۰۶ شرکت بزرگ  BMW از روش های فریبنده برای افزایش رتبه سایت خود استفاده کرد که گوگل به عنوان جریمه کلیه صفحات این کمنپانی را از نتایج جستجوی خود حذف کرد، اما پس از عذرخواهی فوری این کمپانی و حذف روش های سئوی کلاه سیاه،  گوگل دوباره صفحات سایت بی ام دبلیو را به دیتابیس جستجوگر خود اضافه نمود.

گوگل در تازه ترین به روزرسانی الگوریتم سئوی خود گوگل پنگوئن را به نسخه جدید ارتقاء داد که بسیاری از سایتهای بک لینک غیرواقعی و سایتهایی که سفارش خرید بک لینک داده بودند دارای کاهش رتبه بسیار زیاد شدند.اکنون وب مسترهای ایرانی در جستجوی روش استاندارد دیگر در سئو هستند و می خواهند بدانند بهترین روش افزایش رتبه سایت چیست. در این راستا همانطور که بارها گفته شد روش ارگانیک در زمینه سئو و بک لینک روش همیشگی و دائمی برای افزایش رتبه سایت می باشد.متاسفانه بدلیل عدم آگاهی وبمسترهای ایرانی درباره تاثیر کوتاه مدت و غیرواقعیبک لینک های فله ای همچنان کمیت نسبت به کیفیت بک لینک برتری دارد! در گام اول باید تعریف ذهنی را تغییر داد تا موفق شد در غیر اینصورت انتخاب ها همچنان بر اساس اطلاعات غلط خواهد بود .

در این راستا برخی از دوستان دلیل عدم شرکت خود را رتبه الکسا و پیج آتوریتی سایت پروژه سئو  Sitemap Directory عنوان کردند که خدمت این دسته از دوستان قول دادم به زودی بهترین دلیل را برای شرکت دوستان ارائه کنم.

پیج رنک گوگل را به یاد دارید؟ این سیستم رتبه بندی گوگل مبنای تصمیم گیری مطلق بسیاری از سایت ها بود. اما چه شد؟ چرا گوگل این سیستم رتبه بندی را بی سر و صدا حذف کرد؟ آیا نمی توانست این سیستم را بهبود بخشد؟ سیستم رتبه بندی که یک سایت با خرید چند بسته بک لینک فله ای می توانست رتبه ای بسیار بهتر از سایت های مفید و یوزرفرندلی داشته باشد یقینا کامل نیست.

یا سیستم رتبه بندی الکسا که می توان با خرید پاپ آپ یا روبوتی که با آی پی ایرانی سایتتان را بازدید کنند می توانید رتبه سایت خود در الکسا را بهبود بخشید.

به نظر شما من با سابقه ۲۰ ساله در اینترنت و همکاری با بخش تبلیغات گوگل آیا نمی توانستم از این روشها برای افزایش رتبه سایت پروژه استفاده کنم؟

به چند دلیل این کار را نکردم.

  • مایل هستم تا این پروژه با قابلیت های خودش افزایش رتبه داشته باشد.
  • طبیعتا اگر رتبه سایت افزایش پیداکند قیمت ان نیز بالا خواهد رفت

اما من در استراتژی قیمت گذاری کمترین قیمت یعنی ۱۰ هزار تومان آنهم برای یکسال را قرار داده ام تا همه افراد بتوانند در این پروژه ثبت نام کنند.

و نکته بسیار مهم اینکه در صورت افزایش رتبه سایت که افزایش تعرفه را به همراه دارد، همه ثبت نام کنندگان سال قبل همان قیمت یکسال سال اول را برای تمامی سالهای بعد پرداخت خواهند نمود!

اگرچه تعرفه بهترین بسته این سئو که اصیل نام دارد ۷۵ هزار تومان است و پیشنهاد من این مورد می باشد.

پس از همه دوستان خواهش دارم از قالبهای بسته ذهنی بیرون بیاینند و مانند سایر مردم دنیا در زمینه سئو کمی هم از روشهای نوین استفاده کنند.

رشد رتبه پروژه بصورت ارگانیک و طبیعی که پایداری بسیار زیادی دارد هدف اصلی من است و اینکه رتبه سایت بخاطر فعالیت های خودش بدست آید که یقینا صفحات سایت اعضاء نیز به اینصورت خواهد بود و در نتیجه هر بک لینک از هر صفحه اعضا دارای با کیفیت ترین نوع بک لینک خواهد بود که اثربخشی آن از بک لینک های فله ای نه تنها بیشتر است و مهم تر از آن نگرانی ار رتبه منفی سئو نیز نخواهید داشت!

همچنین همه ما می دانیم با افزایش کیفیت یک محصول قیمت آن نیز افزایش می یافت. اما چنانچه از سال اول همراه ما باشید هر چقدر هم که کیفیت و قیمت سرویس های پروزه افزایش پیدا کند و به ماهانه ۷۵ هزار تومان هم برسد اما شما همان هزینه سال اول را برای تمامی سالهای بعد خواهید پرداخت!

رتبه سایت -پیج آتوریتی - رتبه گوگل - مقایسه رتبه سنج های صفحات سایت . کدام رتبه سنج اینترنتی خوب است؟ تقلب در رتبه الکسا؟ تقلب در رتبه گوگل ؟ رتبه سایت رتبه سایت -پیج آتوریتی – رتبه گوگل – مقایسه رتبه سنج ها
رتبه سایت -پیج آتوریتی – رتبه گوگل – مقایسه رتبه سنج های صفحات سایت . کدام رتبه سنج اینترنتی خوب است؟ تقلب در رتبه الکسا؟ تقلب در رتبه گوگل ؟

به نظر شما سیستم پیج رنک گوگل با همه بزرگیش چرا غیرفعال شد!؟

پاسخ این پرسش با همه دوستانی که تنها ملاک انتخابشان برای ورود به این پروژه رتبه الکسا و پیج اتوریتی و .. می باشد!

 

پس هم اکنون سرویس خود را سفارش دهید تا بهترین نوع خدمات سئو را به نسبت قیمت و کیفیت دریافت نمایید.

از سوی دیگر آیا تا به حال رتبه سایت خود را در چند رتبه سنج سایت چک کرده اید؟ یقنیا همه آنها یک رتبه خاص خود را نمایش می دهند که با هم یکسان نیستند. برای مثال ساده کافی است کلمه کلیدی اصلی خود را در سایت گوگل، یاهو و بینگ سرچ کنید هرگز نتیجه یکسانی نمی گیرید!

 

www.FeedMap.ir

www.FutrueFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

 

پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا