رتبه الکسا – چک کردن رتبه الکسا – افزایش رتبه الکسا

رتبه الکسا – چک کردن رتبه الکسا – افزایش رتبه الکسا مواردی هستند که سایت های ایرانی برای افزایش رتبه سایت خود در جستجوی آن می باشند.

سایت الکسا به نشانی اینترنتی www.Alexa.com یکی از سایتهایی است که که کار رتبه بندی سایت ها را انجام می دهد.

آگاهی از رتبه یک وب سایت در واقع بیشتر در زمینه بازاریابی اینترنتی و تبلیغات کاربرد دارد. آگاهی از آمار بازدیدکننده روزانه و ماهانه و همچنین مرجع بازدیدکنندگان. برای مثال در بعد تبلیغات محلی برای شرکتی که در اصفهان سرویس یا محصولی را عرضه می کند بسیار مناسب است تا در سایتی آگهی و تبلیغات کند که بیشتر بازدیدکنندگان آن سایت از اصفهان باشند.

الکسا چنین وظیفه ای دارد و وبمسترها کوشش می کنند تا رتبه بهتری در الکسا داشته باشند تا بتوانند تبلیغات بیشتری جذب کنند.

بعد از تعطیل شدن سیستم رنک دهی گوگل (گوگل پیج رنک)  اکنون الکسا تا حدودی اهمیت بیشتری یافته است. اما سیستم رتبه بندی الکسا چیست و چطور می توان رتبه سایت در الکسا را افزایش داد؟

رتبه الکسا – چک کردن رتبه الکسا – افزایش رتبه الکسا

رتبه الکسا - چک کردن رتبه الکسا - افزایش رتبه الکسا مواردی هستند که سایت های ایرانی برای افزایش رتبه سایت خود در جستجوی آن می باشد. رتبه الکسا رتبه الکسا – چک کردن رتبه الکسا – افزایش رتبه الکسا
رتبه الکسا – چک کردن رتبه الکسا – افزایش رتبه الکسا مواردی هستند که سایت های ایرانی برای افزایش رتبه سایت خود در جستجوی آن می باشد.

الکسا سایتها را بر اساس بازدیدکننده ورودی آنها رتبه بندی می کند که البته چندان دقیق نیست. زیرا برخی افراد با فروش ویزیتور مجازی که توسط روبوت های اتوماتیکی که بازدید ایجاد می کنند سعی در افزایش رتبه الکسا دارند.

در این روش هر روبوت دارای چندین آی پی می باشد که بصورت رنندوم و در طول روز بصورت زمانبندی شده از وب سایت بازدید می کند که در نتیجه رتبه آن در الکسا افزایش می یابد. اما در نهایت بدلیل غیر واقعی بودن این روش افزایش بازدید در نهایت آن سایت توسط گوگل و سایر موتورهای جستجوگر بلاک می شود و کل سایت زیرسوال می رود.

اما چطور می توان رتبه سایت در الکسا را چک کرد؟

راهنمای ثبت سایت در الکسا

لطفا لینک پایین را ببینید:

www.alexa.com/siteinfo/feedmap.ir

لینک بالا نشانی سایت الکسا برای چک کردن رتبه الکسا برای همین سایت می باشد.

آیا شما هم می خواهید سایت خود را در الکسا ثبت کنید؟ آیا در جستجوی رتبه سایت خود در الکسا هستید؟

حال چنانچه شما می خواهید رتبه سایت خود را در الکسا چک کنید کافی است انتهای آدرس بالا را حذف کرده و نشانی اینترنتی سایت خود را قرار داده و در نهایت آنرا در یک مرورگر وارد نمایید تا اطلاعات رتبه سایت شما در الکسا نمایش داده شود.

این روش چک کردن رتبه سایت در الکسا یک روش رایگان و بدون نیاز به ثبت نام می باشد. چنانچه مایل هستید تا اطلاعات بیشتری از آمار سایتتان را ببینید می توانید در سایت الکسا ثبت نام کنید و در نهایت چنانچه اطلاعات کاملا حرفه ای درباره آمار سایتتان می خواهید سایت الکسا پنل ها و بسته های ثبت نام ماهانه با نام های  Basic ، Insight  و Advanced دارد که هزینه عضویت آنها از ۱۰ دلار است تا ۱۴۹ دلار در ماه !

رتبه الکسا بر اساس دو دسته بندی نمایش داده می شود. رتبه الکسا در کشور و رتبه جهانی الکسا. رتبه الکسا در کشور بر اساس آمار بازدیدکننده از کشور شما نمایش داده می شود و رتبه جهانی بر اساس آمار بازدیدکننده از همه نقاط دنیا

لیست بهترین سایت های ایرانی در الکسا

http://www.alexa.com/topsites/countries/IR

بهترین سایت های دنیا از نظر الکسا

http://www.alexa.com/topsites

لیست های بالا بهترین کمک را برای شما می کنند تا یک استراتژی بازاریابی اینترنتی اثربخش را پیاده سازی کنید. برای مثال بهترین تبلیغات اینترنتی در بهترین سایت های ایران و یا تبلیغات و نیاز به بازدیدکننده خارجی بر مبنای کشور!

بر خلاف سیستم پیج رنک گوگل (که البته حذف شد) هر قدر عدد رتبه سایت شما به یک نزدیک تر باشد، سایت شما رتبه بهتری در الکسا دارد. اطلاعات بیشتر در بخش انگلیسی در سایت پایین

ترجمه:

How to check Alexa Traffic Rank?

آیا می خواهید رتبه الکسای سایت خود را افزایش دهید؟

بسته های ی پروژه  Sitemap Directory را ببینید.

دیدن بسته های سئو

 

www.FeedMap.ir

www.FutrueFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

 

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

Check Also

نیازمندیهای تهران - آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصوررت رایگان نیازمندیها نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله ها

نیازمندیهای تهران – آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در تمامی محله های استان تهران بصورت …

One comment

  1. مطالبتون عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *