ثبت نام در پروژه سئوی Sitemap Directory برای افزایش رتبه سایت

ثبت نام در پروژه ی Sitemap Directory برای افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجوی گوگل و جذب بازدیدکننده واقعی

یک صفحه اختصاصی دائمی در پروژه برای همه اعضاء مانن آدرس پایین

www.FutureFarmOnline.com/بیمارستان/

در صفحه اختصاصی شما محتوا شامل متن – عکس و تصویر و کلمات کلیدی اصلی قرار خواهد گرفت . با توجه به پلن انتخابی تعداد بک لینک از کلمات کلیدی به صفحات مهم سایت شما متفاوت است.  شما محتوا را می فرستید و ما آنها را در صفحه شما قرار داده و سئوی اختصاصی می کنیم. اما چنانچه یک شرکت تجاری هستید و نیاز به بهترین کیفیت سئو دارید ما سرویس اُرجینال طلایی را پیشنهاد می کنیم. ویژگی بارز این سرویس بک لینک بیشتر از کلمات کلیدی اصلی می باشد و همچنین متن و عکس توسط مدیر پروژه شخصا نوشته شده و سئوی حرفه ای تری نیز خواهد شد. ضمن اینکه عمر بک لینک ها ۲ ساله است و بک لینک از صفحه اول پروژه برای ۶ ماه در سرویس سئوی ارجینال طلایی وجود دارد.

نمونه کارها را هم ببینید!

 

ثبت نام سرویس عمومی و حرفه ای

  • سرویس های جانبی برای بازدهی و اثربخشی بیشتر

    بک لینک فالو از کلمه کلیدی به صفحات مورد نظر در وب سایت شما - حداکثر تعداد 5 می باشد!
  • پیشنهاد ویژه

  • قیمت: 50,000 ریال
    لینک از صفحه اول پروزه به صفحه اختصاصی شما
  • 0 ریال

 

 

سفارش سرویس سئو و بک لینک در www.FeedMap.ir ثبت نام ثبت نام در پروژه سئوی Sitemap Directory برای افزایش رتبه سایت

تعرفه سرویس ارجینال طلایی ۲۵۰ هزار تومان برای ۲ سال خواهد بود که البته پس از ۲ سال هزینه به روزرسانی آن تنها ۷۵ هزار تومان برای یکسال خواهد بود.

شاید بپرسید محتوا را چطور بفرستیم، چطور بنویسیم که در پاسخ عرض می شود که پس از پرداخت اینترنتی فایلی را دانلود خواهید کرد که کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

 

نکته بسیار مهم :

این پروژه ایرانی است که البته نتیجه ۲۰ سال تجربه در اینترنت و همکاری ۳ ساله با بخش تبلیغات گوگل در مالزی می باشد. نکته مهم درباره این پروژه سئو اثربخشی بیشتر با افزایش تعداد افراد می باشد. زیرا سایت مپ دایرکتوری است که بر سئوی خودش قائم بوده و هر فردی با ورود خود و البته روش اختصاصی که در سئو دارم بصورت طبیعی یک سئوی اختصاصی با بک لینکهای طبیعی خواهد داشت.

پس لطفا ثبت نام کنید تا از این انتخاب خوشحال باشید .

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

. بخش پرسش و پاسخ های متداول را بخوانید.

. بک لینک طبیعی چیست؟

مهدی محمدی دهقانی

www.FeedMap.ir

About پروژه سئوی Sitemap Directory

پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *