بهینه سازی عکس برای گوگل و پروژه سایت مپ دایرکتوری
بهینه سازی عکس برای گوگل و پروژه سایت مپ دایرکتوری
دی ۱۲, ۱۳۹۴
سئوی دائمی - تضمین سئو - خدمات بهینه سازی سایت
سئوی دائمی – تضمین سئو – خدمات بهینه سازی سایت
دی ۱۶, ۱۳۹۴

ویژگی های منحصر به فرد پروژه ی Sitemap Directory برای بهینه سازی سایت و بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل (سئو)

 

ویژگی های منحصر به فرد پروژه سئو

۱- ایده نو

هر روش و راه نو یعنی مسیری نزدیک تر به هدف. با این ایده نو در زمینه سئو چندگام جلوتر از رقبا باشید.

۲- قیمت ارزان

قیمت بسیار کم در مقایسه با ارزش واقعی پروژه. به بیان بهتر شما قیمت خرید یک دوچرخه را برای خرید یک خودروی بنز می پردازید.

۳- پروژه همگانی

هر وبمستر و هر سایتی با هر زبانی و با هر بودجه ای می تواند در این پروژه ثبت نام کند. قیمت ثبت نام در این پروژه از ۱۰ هزار تومان شروع می شود!

۴- قیمت ثابت

وقتی که تورم باشد اجاره بها هر سال افزایش می یابد، اما تمامی اعضا و وبمسترهائی که در این پروژه شرکت کرده اند قیمت ثبت سال نخست را برای به روز کردن در تمامی سالهای بعد می پردازند. به بیان بهتر تنها اعضا جدید قیمت جدید سالهای بعد را خواهند پرداخت که البته آنها هم برای سال دوم به بعد همان قیمت ثابت سال اول را پرداخت خواهند کرد.

 

۴- سازگار با الگوریتم های جستجوگر گوگل

بسیاری از وبمسترها به حق نگران انجام تقلب در سرویس سئو و از دست دادن رتبه سایتشان هستند. اما در پروزه Sitemap Directory قوانین سئو سازگار با الگوریتمهای گوگل هستند. به بیان بهتر پاندا، پنگوئن، کبوتر و مرغ مگسخوار دوستان خوبی برای وب سایتهای شرکت کننده در این پروژه سئو خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا بخش پرسش و پاسخ را ببینید.

هم اکنون ثبت نام کنید.

English Version:

The unique features of the linkfarm SEO project

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار مهم!

 

آیا می دانید تضمین در سئو یعنی انجام تقلب احتمالی توسط سئوکار! زیرا نزدیک پایان قرارداد اگر سایت شما با کلمه کلیدی تضمین داده شده در صفحه اول گوگل نباشد از روش های سئوی کلاه سیاه استفاده شده و شما چند ماه بعد با پنالتی رفتن سایتتان در گوگل متاسفانه صاحب یک تجربه تلخ خواهید شد!

لطفا در گوگل کلمه کلیدی " سرویس سئو" جستجو کنید تا سایتهای ما یعنی سئو دات نت و FeedMap.ir را در صفحه اول گوگل مشاهده فرمایید. و این یعنی اینکه ما در بخش مشاوره رایگان سئو تجربیات مختلفی را شنیده ایم که ناشی از یک انتخاب اشتباه بوده است که هم هزینه شان رفته و هم به نقطه زیر صفر برگشته اند!

پس لطفا حتما از روشهای ارگانیک و قیمت مناسب استفاده کنید.

مهدی محمدی دهقانی مدیر سایت سئو دات نت

25 سال سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک

معرفی دو سرویس ارزان اما کاربردی سئو