درباره سرویس سئوی سایت پروژه Sitemap Directory
ابزار سئو – یک راه خوب برای افزایش رتبه سایت شما
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۵
راهنمای طراحی لوگو و بنر برای سایت های ایرانی برای تبلیغات اینترنتی و افزایش مشتری و افزایش بازدید وب سایت
راهنمای طراحی لوگو و بنر برای سایت های ایرانی
خرداد ۲, ۱۳۹۵

طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir برای اطلاع رسانی از سرویس و خدمات بهینه سازی سایت برای سایت های ایرانی و غیر ایرانی تا رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل داشته باشند.

نیاز به طراحی لوگوی یکی از اصول مهم در تبلیغات اینترنتی می باشد. یک لوگوی خوب می تواند پیام شما را به اطلاع افرادی که به سرویس یا محصول شما نیاز دارند برساند.

البته طراحی لوگو قوانین خود را دارد که حجم کم مخصوصا در راستای سرعت اینترنت ایران یکی از مهم ترین اصول در طراحی لوگو و بنر می باشد.

 

طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir

خدمات SEO برای افزایش رتبه و رنک سایت در گوگل www.FeedMap.ir طراحی لوگو طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir SEO  

اندازه در طراحی لوگو و طراحی برن اهمیت زیادی دارد. اندازه های استاندارد طراحی و لوگو و بنر عموما ۴۶۸x60 و یا ۷۲۸x90 و سایر سایز ها می باشد که البته اندازه های استاندارد کمی در گذشته وجود داشت و امروزه اندازه بنرها بزرگتر شده است.

لوگو می تواند در انواع فرمتهای ذیل باشد  .jpg – .gif – .png – .swf و سایر فرمت ها که در این میان .jpg و .png نبرهای ثابت و غیر متحرک هستند و اما  .gif و  . swf بنرهای متحرک هستند.

یک بنر امروزه نباید دارای فریم های برجسته  زیاد  و متعدد چشمک زن و رنگ های بسیار تند باشد. بلکه در یک کلام باید بصورت فلت طراحی شود که چشم بیننده را آزار نداده و اثر معکوس نداشته باشد.

راهنمای طراحی لوگو و بنر برای سایت های ایرانی برای تبلیغات اینترنتی و افزایش مشتری و افزایش بازدید وب سایت طراحی لوگو طراحی لوگو و بنر برای سایت www.FeedMap.ir

راهنمای طراحی لوگو و بنر برای سایت های ایرانی برای تبلیغات اینترنتی و افزایش مشتری و افزایش بازدید وب سایت

به زودی آموزش رایگان طراحی لوگو و بنر در همین سایت قرار داده خواهد شد.

 

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.ir

پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

1 دیدگاه

  1. […] طراحی لوگو و بنر برای سایت های ایرانی برای تبلیغات اینترنتی و […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار مهم!

 

آیا می دانید تضمین در سئو یعنی انجام تقلب احتمالی توسط سئوکار! زیرا نزدیک پایان قرارداد اگر سایت شما با کلمه کلیدی تضمین داده شده در صفحه اول گوگل نباشد از روش های سئوی کلاه سیاه استفاده شده و شما چند ماه بعد با پنالتی رفتن سایتتان در گوگل متاسفانه صاحب یک تجربه تلخ خواهید شد!

لطفا در گوگل کلمه کلیدی " سرویس سئو" جستجو کنید تا سایتهای ما یعنی سئو دات نت و FeedMap.ir را در صفحه اول گوگل مشاهده فرمایید. و این یعنی اینکه ما در بخش مشاوره رایگان سئو تجربیات مختلفی را شنیده ایم که ناشی از یک انتخاب اشتباه بوده است که هم هزینه شان رفته و هم به نقطه زیر صفر برگشته اند!

پس لطفا حتما از روشهای ارگانیک و قیمت مناسب استفاده کنید.

مهدی محمدی دهقانی مدیر سایت سئو دات نت

25 سال سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک

معرفی دو سرویس ارزان اما کاربردی سئو