راهنمای ساخت نقشه سایت برای رتبه گوگل
راهنمای ساخت نقشه سایت sitemap.xml برای سایت
دی ۲۴, ۱۳۹۴
تخفیف ۵۰% برای خرید سرویس بهینه سازی سایت و بک لینک در پروژه سایت مپ دایرکتوری. یک صفحه اختصاصی با بک لینک مستقیم به نقشه سایت شما
تخفیف ۵۰% برای خرید سرویس بهینه سازی سایت و بک لینک
دی ۲۴, ۱۳۹۴

درباره پروژه سئو و بهینه سازی سایت

درباره پروژه و بهینه سازی سایت. اطلاعات سایت خود را بدهید – به همراه کلمات کلیدی و صفحات اصلی سایت و نهایتا چند عکس به نسبت پلن انتخابی. ما اطلاعات شما را در صفحه اخصتصای خودتان در پروزه سایت مپ دایکرتوری قرار می دهیم. روش های نوین و ساتاندارد سئو را پیاده سازی می کنیم.

درباره پروژه سئو و بهینه سازی سایت

روش های زیادی برای افزایش رتبه سایت وجود دارد که هر کدام اثربخشی خود را دارند. این پروژه یک صفحه اخصتصای برای شما در سایت رنک ۸ گوگل می سازد و سرویس های سئو را روی آن پیاده سازی می کند. بک لینک از صفحه اختصاصی شما در www.FutureFarmOnline.com مهم ترین ویژگی این روش سئو می باشد.

 

اطلاعات کامل درباره این پروژه

چنانچه پرسشی دارید…

پرسش و پاسخ

پروژه سایت مپ دایرکتوری

www.FeedMap.ir

www.FutureFarmOnline.com

www.MyFeedMap.com

 

پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory
پروژه سئوی Sitemap Directory روشی نوین در بهینه سازی سایت (سئو) می باشد که باعث افزایش پیج آتوریتی و رنک سایت شما در نتایج گوگل می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت و اثربخشی بالا ویژگی بارز این سرویس سئوی ایرانی می باشد. سایت www.FeedMap.ir سایت رسمی بخش فارسی این پروژه سئو می باشد که اطلاعات کامل درباره این روش نوین سئو در آن قرار داده شده است. بک لینک به نقشه سایت شما یکی از ویژگی های بارز این پروژه سئو می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار مهم!

 

آیا می دانید تضمین در سئو یعنی انجام تقلب احتمالی توسط سئوکار! زیرا نزدیک پایان قرارداد اگر سایت شما با کلمه کلیدی تضمین داده شده در صفحه اول گوگل نباشد از روش های سئوی کلاه سیاه استفاده شده و شما چند ماه بعد با پنالتی رفتن سایتتان در گوگل متاسفانه صاحب یک تجربه تلخ خواهید شد!

لطفا در گوگل کلمه کلیدی " سرویس سئو" جستجو کنید تا سایتهای ما یعنی سئو دات نت و FeedMap.ir را در صفحه اول گوگل مشاهده فرمایید. و این یعنی اینکه ما در بخش مشاوره رایگان سئو تجربیات مختلفی را شنیده ایم که ناشی از یک انتخاب اشتباه بوده است که هم هزینه شان رفته و هم به نقطه زیر صفر برگشته اند!

پس لطفا حتما از روشهای ارگانیک و قیمت مناسب استفاده کنید.

مهدی محمدی دهقانی مدیر سایت سئو دات نت

25 سال سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک

معرفی دو سرویس ارزان اما کاربردی سئو